Proč jsem založila Vzdělávání MORIS

Milí přátelé,

Jsem zakladatelkou Vzdělávání MORIS a lektorkou kurzů komunikačních a prezentačních dovedností pro firmy a veřejnost.

Vzdělávání MORIS  jsem založila v roce 2014 s vizí zlepšovat úroveň komunikace uvnitř firem a komunikaci zástupců firem s jejich zákazníky.

Pomocí mnoha příkladů z praxe učím klienty vtisknout si takové komunikační vzorce, které jim zefektivní a usnadní komunikaci uvnitř firmy, s jejich zákazníky i v osobním životě.

Realizovala jsem přes 200 kurzů pro služby, obchody i výrobní společnosti. Předávat zkušenosti mě velmi baví a naplňuje a vždy je pro mě na prvním místě pozitivní praktický přínos pro klienta.

 

Srdečně Vás tímto zvu na nové webové stránky www.vzdelavanimoris.cz, kde si můžete prohlédnout veškeré služby nebo si třeba přečíst o Morisovi a o mně více a také sledovat novinky.

O novinkách Vás také budu informovat pravidelně na facebookových stránkách Vzdělávání MORIS, kde se můžete stát Morisovým fanouškem.

A samozřejmě Vás co nejsrdečněji zvu osobně na firemní kurzy, o kterých najdete veškeré informace zde .

 

Přeji Vám krásný den a těším se s Vámi na kurzech!

 

Markéta Tlapová

 

Jsem zakladatelkou Vzdělávání MORIS a lektorkou kurzů komunikačních a prezentačních dovedností pro firmy a veřejnost. Pomocí mnoha příkladů z praxe učím klienty vtisknout si takové komunikační vzorce, které jim zefektivní a usnadní komunikaci uvnitř firmy, s jejich zákazníky i v osobním životě. Realizovala jsem přes 200 kurzů pro služby, obchody i výrobní společnosti. Předávat zkušenosti mě velmi baví a naplňuje a vždy je pro mě na prvním místě pozitivní praktický přínos pro klienta. Více informací o Morisovi naleznete zde>> Kontaktovat mě můžete kdykoli e-mailem: info@vzdelavanimoris.cz